Podróże i fotografia są moją pasją od najmłodszych lat. W młodości tata zabierał mnie jak najdalej od zgiełku dnia codziennego, abym nabrała dystansu do rzeczywistości i świata. Dzięki temu już wtedy nauczyłam się dobrej organizacji i rozsądnego wydawania pieniędzy.

Zwiedziłam setki miejsc, dziesiątki krajów, przeżyłam tysiące niezapomnianych chwil..

Przez rok mieszkałam w Kanadzie, wzięłam ślub w 2010 roku nad brzegiem oceanu indyjskiego na wyspie Zanzibar w Tanzanii, spałam w namiocie pośrodku Safari, podziwiałam zachody i wschody słońca tam gdzie poetów czynią bezrobotnymi.

W 2012 roku urodziłam syna i zaczęliśmy nowy etap podróżowania z dzieckiem, dzięki temu dopasuję również podróż pod kontem najmłodszych.

W 2018 r. zakończyłam szkolenie na specjalistę ds. turystyki oraz kurs na pracownika biura podróży. Posiadam również certyfikat pilota wycieczek.

W 2010 roku ukończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie z zakresu zdrowia publicznego. Szeroko rozumiane pojęcie zdrowie publiczne ma na celu promowanie zdrowia, przedłużaniem życia i poprawą jej jakości. W związku z tym posiadam tez pakiet z zakresu turystyki medycznej kreowany usługami prozdrowotnymi.

Kocham podróże i uwielbiam je organizować, są moja pasją od 30 lat.