Wycieczki i podróże po Europie

Turystyka w Europie kwitnie, a stolice Starego Kontynentu co roku przyciągają gości z całego świata. I choć większość zjadła croissanta w Paryżu i poznała smak imprez na hiszpańskich wybrzeżach, to jednak Europa ma do zaoferowania o wiele więcej. Wcale nie musisz wydawać fortuny w biurze podróży, by doświadczyć czegoś niezwykłego. Poniżej znajdziesz tanie wycieczki, które przeniosą Cię w inną rzeczywistość. Chcesz się przekonać?

Prawdziwe skarby natury kryją się na północy – tam gdzie turystyka dopiero powoli dociera. Wyruszmy więc na polowanie na surowe krajobrazy norweskich fiordów lub islandzkich gejzerów i odmroźmy sobie nos pędząc saniami przez Laponię! Zawiało chłodem?

Czas na lot na gorące południe! Wycieczkę rozpocznijmy w malowniczej Toskanii, aby wkrótce dotrzeć do otulonej górami i baśniowo kolorowej Valldemossy. Po chwili oddechu zawróćmy nad dostojne gmachy wiedeńskich budowli, nasłuchując w oddali melodii walca, by w końcu oddać się szaleństwu w rytmie bałkańskiej muzyki. Odkryjmy atrakcje turystyczne półwyspu, upajając się widokami schowanych w zieleni jezior i gór, odbijających się w lustrze wody adriatyckich zatoczek.

To jak? Dokąd jedziemy na wycieczkę? Daj mi znać, a wybiorę dla Ciebie biuro podróży z tanią ofertą wyjazdu
lub samodzielnie zaplanuję podróż Twoich marzeń po Europie!

 


Egzotyczne wycieczki do Afryki

Oferta dla tych, którzy szukają rajskich plaż, pirackich zatoczek i turkusowych wód! Wycieczka na Zanzibar to nie tylko opcja na romantyczny wypad we dwoje – zaplanuj ze mną chillout z przyjaciółkami lub zdecyduj się na maraton kursów tańca. Wybiorę dla Ciebie najlepsze propozycje biur podróży i zarezerwuje nocleg w prywatnym domu Vanilla House.

Zanzibar to mała kraina, pełna niespodzianek i wyjątkowych miejsc. Zrób żółwika z dwustuletnim przedstawicielem gatunku albo zbij piątkę z Kolobusem i weź udział w wyścigach z gigantycznym krabem. Poznaj lokalne zwyczaje, odwiedzając wioskę Jambiani, rozbudź swoje zmysły podczas lekcji gotowania czy wizyty na plantacji przypraw. Daj nurka i zrelaksuj się, podziwiając feerię barw rafy koralowej lub zawiązując nowe znajomości z delfinami.

Spisz atrakcje i wycieczki z biur podróży, które Cię interesują, przejrzyj pokoje w Vanilla House i wybierz najlepszy dla Ciebie, a ja zajmę się resztą. Beztroski styl wyspiarskiego życia sprawi, że jeszcze nie raz zapragniesz wrócić na Zanzibar!

 


Wycieczki do Azji

Malownicze krajobrazy Sri Lanki, rajskie plaże na Malediwach, przepych Dubaju, kamienne wyspy w Wietnamie i pyszny smak gruzińskiej kuchni – Azja to największy kontynent z całym wachlarzem niesamowitych atrakcji. Od Jordanii, przez Indie do Chin – wybierz się na wyprawę życia, dokładnie planując ze mną swoją podróż!

Turystyka na tym kontynencie wciąż się rozwija. Oprócz dobrze przygotowanych na falę odwiedzających turystów miast w krajach arabskich, które swoim splendorem zachwycą każdego, podróże do Azji oznaczają też eksplorację nieodkrytych zakątków Indii czy Wietnamu. Do takiej wycieczki warto się odpowiednio wcześnie przygotować, szczególnie wtedy, gdy to ta druga forma wyjazdu kusi Cię bardziej. Podpowiem Ci na co zwrócić uwagę, pakując walizkę, jakie szczepienia są koniecznie, jak najlepiej rozłożyć siły, by dotrzeć do wszystkich wyznaczonych punktów i nie stracić czasu na transfery.

Podziel się ze mną swoim pomysłem na podróż do Azji, a wybierzemy najlepszą ofertę gotowej imprezy turystycznej
lub zorganizujemy Twoją wyprawę od zera!