Wycieczki i podróże po Europie

Turystyka w Europie kwitnie, a stolice Starego Kontynentu co roku przyciągają gości z całego świata. I choć większość zjadła croissanta w Paryżu i poznała smak imprez na hiszpańskich wybrzeżach, to jednak Europa ma do zaoferowania o wiele więcej. Wcale nie musisz wydawać fortuny w biurze podróży, by doświadczyć czegoś niezwykłego. Poniżej znajdziesz tanie wycieczki, które przeniosą Cię w inną rzeczywistość. Chcesz się przekonać?

Prawdziwe skarby natury kryją się na północy – tam gdzie turystyka dopiero powoli dociera. Wyruszmy więc na polowanie na surowe krajobrazy norweskich fiordów lub islandzkich gejzerów i odmroźmy sobie nos pędząc saniami przez Laponię! Zawiało chłodem?

Czas na lot na gorące południe! Wycieczkę rozpocznijmy w malowniczej Toskanii, aby wkrótce dotrzeć do otulonej górami i baśniowo kolorowej Valldemossy. Po chwili oddechu zawróćmy nad dostojne gmachy wiedeńskich budowli, nasłuchując w oddali melodii walca, by w końcu oddać się szaleństwu w rytmie bałkańskiej muzyki. Odkryjmy atrakcje turystyczne półwyspu, upajając się widokami schowanych w zieleni jezior i gór, odbijających się w lustrze wody adriatyckich zatoczek.

To jak? Dokąd jedziemy na wycieczkę? Daj mi znać, a wybiorę dla Ciebie biuro podróży z tanią ofertą wyjazdu
lub samodzielnie zaplanuję podróż Twoich marzeń po Europie!


 

Wypełnij formularz => TUTAJ <= 

a ja znajdę dla Ciebie miejsce na Twoją wymarzoną podróż,

albo skorzystaj z gotowych propozycji

👇👇👇👇👇👇👇