Moja misja

Nazywam się Barbara Mitoraj-Kowalczyk, stworzyłam Inspiratora Podróży, by realizować Wasze marzenia i zainspirować Was turystyką alternatywną.

Moją misją jest budowanie trendu świadomej turystyki, aby w przyszłości nasze wnuki mogły podziwiać piękno natury, aby rajskie wyspy, nadal były rajskimi.

 

Niestety masowa turystyka niesie za sobą wiele zagrożeń, zmiany w krajobrazach, degradacje powierzchni terenu oraz zniszczenia obszarów leśnych – przez budowę ośrodków wypoczynkowych na wysoką skalę, wyczerpywanie zasobów wodnych – baseny, pola golfowe, a za tym idą ogromne ilości ścieków zanieczyszczające morza i jeziora, ogromne zużycia energii, odpady.. Kładę nacisk na turystykę alternatywną, która chroni środowisko przyrodnicze, na przedstawieniu dobrych i możliwych do realizacji rozwiązań odmiennych od masowych form turystyki.

Wspierajmy miejscową gospodarkę, rejony z których wynosimy tak piękne wspomnienia, cieszmy się smakami lokalnych potraw i dążmy do zachowania przyrody dla następnych pokoleń.

 

Podróżuj świadomie!


 

  • Moja firma zajmuje się głównie wirtualnym doradztwem turystycznym – z przyjemnością podsunę pomysł na podróż, który dopasuję według Waszych upodobań i wytycznych. Wyszukam i skompletuję dla Was wszelkie usługi, byś zaoszczędził swój czas, przygotuje propozycje szczegółowego planu podróży na każdy dzień pobytu, dostarczę wszelkich informacji praktycznych i formalnych, a moje doświadczenie sprawi, że nie będziesz rozczarowany.

 

          Daj się porwać w podróż w której wszystko będzie zależało od Ciebie, Ty decydujesz co i kiedy chcesz zobaczyć i w jaką drogę zboczyć, by natknąć się na coś nietuzinkowego.


 

  • W swojej ofercie posiadam również gotowe propozycje, od typowo wakacyjnych, przez zanzibarskie metamorfozy dla kobiet, turystykę uzdrowiskową dla każdego po egzotyczne, niezapomniane śluby!
    Jeśli coś Ci wpadnie w oko po prostu napisz do mnie lub zadzwoń, że jesteś zainteresowany!

 


 

  • Możesz również na mojej stronie skorzystać z wyszukiwarki Twojej wymarzonej podróży !!!
  • z wyszukiwarki tanich połączeń lotniczych, hoteli …
  • Posiadam podpisaną umowę z ponad 70 Touroperatorami, dlatego jest w czym wybierać 🙂

 


 

  • Oferuję również spotkania indywidualne, z możliwym dojazdem do klienta.

 


 

Swoją działalność otworzyłam z mojej ponad 30 letniej pasji do podróży, którą przekazał mi w genach ojciec, który zabierał mnie już jako małe dziecko jak najdalej od zgiełku dnia codziennego, abym nabrała dystansu do rzeczywistości i świata, abym pokochała bogactwo całego świata przyrody, nauczyła się wrażliwości i szacunku do tego co Nas otacza. W pewien sposób jest to mój styl życia, przygotowuję wyjazdy od ponad 12 lat i do każdej wyprawy przykładam całe serce.

 

Podróż nie tylko jest zwykłym relaksem – jest ona intelektualną przygodą.

 

„Podróż jest zgubna dla uprzedzeń, bigoterii i ciasnoty umysłowej, wielu z nas potrzebuje jej boleśnie z tych właśnie względów. Szerokie, poprawne, miłosierne poglądy o ludziach i rzeczach nie mogą zostać nabyte przez wegetację w jednym małym zakątku ziemi przez całe życie” – Mark Twain