AFRYKA

Oferta dla tych, którzy szukają rajskich plaż, pirackich zatoczek i turkusowych wód! Wycieczka na Zanzibar to nie tylko opcja na romantyczny wypad we dwoje – zaplanuj ze mną chillout z przyjaciółkami lub zdecyduj się na maraton kursów tańca. Wybiorę dla Ciebie najlepsze propozycje biur podróży i zarezerwuje nocleg w prywatnym domu Vanilla House.

Zanzibar to mała kraina, pełna niespodzianek i wyjątkowych miejsc. Zrób żółwika z dwustuletnim przedstawicielem gatunku albo zbij piątkę z Kolobusem i weź udział w wyścigach z gigantycznym krabem. Poznaj lokalne zwyczaje, odwiedzając wioskę Jambiani, rozbudź swoje zmysły podczas lekcji gotowania czy wizyty na plantacji przypraw. Daj nurka i zrelaksuj się, podziwiając feerię barw rafy koralowej lub zawiązując nowe znajomości z delfinami.

Spisz atrakcje i wycieczki z biur podróży, które Cię interesują, przejrzyj pokoje w Vanilla House i wybierz najlepszy dla Ciebie, a ja zajmę się resztą. Beztroski styl wyspiarskiego życia sprawi, że jeszcze nie raz zapragniesz wrócić na Zanzibar!

iVisa.com