Inspirator Podróży należy do grona ☀️ Wakacyjnych Ekspertów ☀️ pod patronatem: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Agentów Turystycznych.

Wakacyjni Eksperci to kilkuset doświadczonych doradców, pracujących w ponad 200 biurach turystycznych w całej Polsce.

Praca w turystyce jest nasza pasją, która przynosi nam wiele satysfakcji. Przed, podczas i po powrocie z wyjazdu staramy się utrzymywać stały kontakt z naszymi klientami. Wakacyjny Ekspert to pierwszy kontakt każdego turysty.

Zalety zakupu wycieczki u Wakacyjnego Eksperta:

✅ BEZPIECZEŃTWO:
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Agentów Turystycznych zrzesza tylko agentów z doświadczeniem w branży, nieposzlakowaną opinią wśród touroperatorów i klientów, przestrzegających najwyższych standardów obsługi i bezpieczeństwa.
 
✅ WIEDZA:
Fachowa wiedza to najważniejsza „oferta” jaką ma do zaprezentowania Wakacyjny Ekspert. To właśnie wszechstronna turystyczna wiedza wyróżnia na rynku naszych specjalistów od podróży – wybiorą odpowiedni hotel, kierunek i termin dla najlepszej podróży.
 
✅ DOŚWIADCZENIE:
Wakacyjni eksperci to tyko i wyłącznie biura, które działają na rynku już od kilku lat i mogą wykazać się odpowiednimi referencjami od klientów, touroperatorów i innych Wakacyjnych Ekspertów. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na wiedzę i kompetencje sprzedawców oraz zadowolenie klientów.
 
* OSAT to pierwsze w Polsce Stowarzyszenie zrzeszające Agentów Turystycznych z doświadczeniem w branży, nieposzlakowaną opinią wśród touroperatorów i klientów, przestrzegających najwyższych standardów obsługi i bezpieczeństwa. Każdy członek przestrzega Kodeksu Dobrych Praktyk. To zbiór etycznych zasad współpracy i uczciwego postępowania w zgodzie z prawem oraz umowami agencyjnymi. Razem dyskutujemy i wprowadzamy zmiany w naszej branży, dzięki którym pracuje się lepiej, łatwiej i przede wszystkim bezpieczniej.