Jak to działa

Inspirator Podróży to kompleksowa organizacja wyjazdów na trzy sposoby 🙂

 


1. Wyszukiwarka

Na stronie głównej znajduje się  wyszukiwarka Twojej wymarzonej podróży, gdzie samodzielnie możesz wyszukać odpowiednią ofertę.

Posiadam podpisaną umowę z ponad 70 Touroperatorami, dlatego jest w czym wybierać 🙂

 • Po wybraniu i zapoznaniu się z ofertą przejdź dalej, na ekranie wyświetli się formularz zgłoszeniowy – wypełnij obowiązkowe pola i wyślij zgłoszenie.
 • Wypełnienie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami.
 • Po wysłaniu formularza otrzymasz mailowo potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.
 • W ciągu kilku godzin od momentu otrzymania formularza skontaktujemy się potwierdzając aktualność i zgodność wybranej imprezy turystycznej.
 • Po ostatecznym potwierdzeniu dostępności wybranej oferty oraz kalkulacji ceny prześlemy do Ciebie mailem podpisaną umowę wraz z warunkami uczestnictwa wybranego organizatora.
 • Dokumenty należy podpisać, a skany odesłać nam z powrotem na maila wraz z dowodem wpłaty.

 

Oprócz wyszukiwarki pakietów wycieczek w zakładce „znajdź i rezerwuj” znajdziecie również wyszukiwarkię tanich połączeń lotniczych oraz hoteli, wyszukiwarkę autokarów itp.

 


2. Gotowe propozycje

W swojej ofercie posiadam również gotowe propozycje: aktualne oferty, od typowo wakacyjnych, przez egzotyczne śluby oraz metamorfozy dla kobiet, po turystykę uzdrowiskową dla każdego!

Jeśli coś Ci wpadnie w oko po prostu napisz do mnie lub zadzwoń, że jesteś zainteresowany!

 


3. Osobisty doradca turystyczny

 

Jeśli masz dość zatłoczonych kurortów, monotonnego jedzenia, obleganych, napiętych czasowo wycieczek fakultatywnych..

to ta opcja jest właśnie dla Ciebie! – PAKIETY NA ŻYCZENIE

Daj się porwać w podróż w której wszystko będzie zależało od Ciebie, Ty decydujesz co i kiedy chcesz zobaczyć i w jaką drogę zboczyć, by natknąć się na coś nietuzinkowego.

Jestem Twoim osobistym doradcą podróży, podsunę Ci pomysł na podróż dopasowując ją do Twoich preferencji, wyszukam i skompletuje dla Ciebie wszelkie usługi, byś zaoszczędził swój czas (lot, nocleg, rezerwacja parkingu przy lotnisku, rezerwacja samochodu, ubezpieczenie, informacje formalne, praktyczne, zorganizowanie opieki nad Państwa pupilem ????…), przygotuję plan na każdy dzień Twojego pobytu, zadbam o każdy szczegół podróży, a moje doświadczenie sprawi, że nie będziesz rozczarowany.

 

Jeśli wybierzesz tą opcję i zdasz się na moje doświadczenie to tylko 5 kroków dzieli Cię do wymarzonej podróży:

 1. Wejdź do strefy osobistego doradztwa (pakiety na życzenie), wybierz jeden z 5 pakietów, jaki Cię interesuje
 2. Wypełnij formularz, który znajduje się w wybranym pakiecie – po to, abym mogła dla Ciebie stworzyć indywidualny, dostosowany do Twoich preferencji plan podróży
 3. Dodaj do kosza, a następnie dokonaj płatności
 4. Kontakt z mojej strony będzie bezzwłoczny, na początek przygotuję dla Ciebie wstępne propozycje wraz z szacowanym kosztorysem całej wycieczki. Po jego zatwierdzeniu otrzymasz ode mnie sprecyzowany plan podróży
 5. Opłać poszczególne usługi i pakuj walizki! ?

Szczęśliwej podróży!

 

A po powrocie czekam na relacje i zdjęcie ? oczywiście jeśli tylko będziesz chciał się ze mną tym podzielić ?

 


 

PROMOCJA! DO KOŃCA 2020 ROKU WSZYSTKIE PAKIETY 30% TANIEJ!

 

DODATKOWO

 • jeżeli nie chcesz od razu dokonywać wpłaty i chcesz jedynie uzyskać wstępną informację wypełnij niezobowiązująco formularz w zakładce KONTAKT
 • istnieje też możliwość indywidualnego spotkania w dogodnej dla Ciebie lokalizacji na terenie Krakowa i w jego okolicy w celu prezentacji oferty i pomocy w jej rezerwacji

 

PRZYKŁADOWE FRAGMENTY SPRECYZOWANEGO PLANU PODRÓŻY:

 

Skontaktuj się

albo przejdź od razu do pakietów:

PAKIETY