AZJA

Malownicze krajobrazy Sri Lanki, rajskie plaże na Malediwach, przepych Dubaju, kamienne wyspy w Wietnamie i pyszny smak gruzińskiej kuchni – Azja to największy kontynent z całym wachlarzem niesamowitych atrakcji. Od Jordanii, przez Indie do Chin – wybierz się na wyprawę życia, dokładnie planując ze mną swoją podróż!

Turystyka na tym kontynencie wciąż się rozwija. Oprócz dobrze przygotowanych na falę odwiedzających turystów miast w krajach arabskich, które swoim splendorem zachwycą każdego, podróże do Azji oznaczają też eksplorację nieodkrytych zakątków Indii czy Wietnamu. Do takiej wycieczki warto się odpowiednio wcześnie przygotować, szczególnie wtedy, gdy to ta druga forma wyjazdu kusi Cię bardziej. Podpowiem Ci na co zwrócić uwagę, pakując walizkę, jakie szczepienia są koniecznie, jak najlepiej rozłożyć siły, by dotrzeć do wszystkich wyznaczonych punktów i nie stracić czasu na transfery.

Podziel się ze mną swoim pomysłem na podróż do Azji, a wybierzemy najlepszą ofertę gotowej imprezy turystycznej lub zorganizujemy Twoją wyprawę od zera!

iVisa.com