O nas

DLACZEGO INSPIRATOR PODRÓŻY

 • Inspirator Podróży to małe biuro prowadzone przez pasjonatów
 • Indywidualne podejście/opieka, profesjonalizm, rodzinna atmosfera – zależy nam na jak najlepszej reputacji, dlatego starannie wybieramy oferty, gdyż zadowoleni klienci są naszymi najlepszymi ambasadorami
 • Kładziemy nacisk na turystykę zrównoważoną, na etykę podróżowania
 • Ofertę uzupełniamy o stałą współprace z ponad 100 Touroperatów – tysiące ofert!
 • Posiadamy oferty Touroperatorów, których nie znajdziesz w żadnej innej agencji
 • Gwarancja ceny – w żadnym innym internetowym biurze podróży nie kupisz tańszej wycieczki, u żadnego pośrednika ani organizatora
 • Podróż dopasowana do Twoich preferencji
 • Blisko lokalnej kultury, nie “zaliczamy” kraju – poznajemy go!
 • Elastyczne godziny pracy
 • Zadbanie o każdy szczegół podróży – nie musicie się troszczyć o sprawy organizacyjne
 • Należymy do grona Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych, który zrzesza Agentów Turystycznych z doświadczeniem w branży, nieposzlakowaną opinią wśród touroperatorów i klientów, przestrzegających najwyższych standardów obsługi i bezpieczeństwa.
 • Należymy również do grona Wakacyjnych Ekspertów (to kilkuset doświadczonych doradców, pracujących w ponad 200 biurach turystycznych w całej Polsce). WAKACYJNY EKSPERT
 • Posiadamy certyfikat Rzetelności “RZETELNA FIRMA”

________________________________________________________________________

________________________________________________________________________

Nazywam się Barbara Mitoraj-Kowalczyk, stworzyłam Inspiratora Podróży, by realizować Wasze marzenia i zainspirować Was turystyką zrównoważoną -> ETYKA PODRÓŻOWANIA

Podróże i fotografia są moją pasją od najmłodszych lat. W młodości ojciec zabierał mnie już jako małe dziecko jak najdalej od zgiełku dnia codziennego, abym nabrała dystansu do rzeczywistości i świata, abym pokochała bogactwo całego świata przyrody, nauczyła się wrażliwości i szacunku do innych i do tego co Nas otacza. W pewien sposób jest to mój styl życia, przygotowuję wyjazdy od ponad 14 lat i do każdej wyprawy przykładam całe serce.

Zwiedziłam setki miejsc, dziesiątki krajów, przeżyłam tysiące niezapomnianych chwil. Przez rok mieszkałam w Kanadzie, wzięłam ślub w 2010 roku nad brzegiem Oceanu Indyjskiego na wyspie Zanzibar w Tanzanii, spałam w namiocie pośrodku Safari, podziwiałam zachody i wschody słońca tam gdzie poetów czynią bezrobotnymi.

W 2012 roku urodziłam syna i zaczęliśmy nowy etap podróżowania z dzieckiem, dzięki temu dopasuję również podróż pod kątem najmłodszych.

Z wykształcenia jestem Specjalistą ds. turystyki, posiadam również certyfikat pilota wycieczek. W 2010 roku ukończyłam także studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie z zakresu zdrowia publicznego. Szeroko rozumiane pojęcie zdrowie publiczne ma na celu promowanie zdrowia, przedłużaniem życia i poprawą jej jakości. W związku z tym posiadam też pakiet z zakresu turystyki medycznej kreowany usługami prozdrowotnymi.

Inspirator Podróży należy do grona Wakacyjnych Ekspertów > WAKACYJNY EKSPERT oraz do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych, który zrzesza Agentów Turystycznych z doświadczeniem w branży, nieposzlakowaną opinią wśród touroperatorów i klientów, przestrzegających najwyższych standardów obsługi i bezpieczeństwa.

Pamiętaj, że podróż nie tylko jest zwykłym relaksem – jest ona intelektualną przygodą.