Turystyka zdrowotna

Tydzień z jogą, klika dni masaży leczniczych, a może po prostu krótki detox i odpoczynek na łonie natury? Lista pomysłów jest zaskakująco długa. Turystyka zdrowotna to sposób na relaks nie tylko dla seniorów, ale dla każdego, kto odczuwa nadmierny stres, zmęczenie i przygnębienie. Wyjazd do sanatorium lub ośrodka SPA to idealny wybór, dla tych, którzy żyjąc w nieustannym biegu, nie mają czasu zadbać o siebie i swoje zdrowie.

Poniżej znajduje się lista sanatoriów i obiektów wypoczynkowych, które dzięki szerokiej ofercie zabiegów i atrakcyjnej lokalizacji pomogą Ci odzyskać siły i równowagę. Zapisz się na wypoczynek z kuracją ajurwedyjską na Sri Lance, by odzyskać witalność i w pełni zniwelować skutki ciągłego stresu albo wybierz się do jednego z naszych krajowych ośrodków na Mazurach czy w Sudetach, aby obcując z naturą, całkowicie uwolnić się od napięcia i gonitwy myśli.

Nie jesteś pewien czy poniższe oferty są dla Ciebie? Napisz, czego oczekiwałbyś od turystycznego wyjazdu zdrowotnego,
a ja przygotuję nowy plan specjalnie dla Ciebie!

 


Prócz gotowych propozycji mamy dla Was jeszcze
wyszukiwarkę pobytów zdrowotnych, SPA i wellness!

A o tym dlaczego warto z niej skorzystać na samym dole 🙂

 

  • Duży wybór

Z ponad 3500 programami w 50 krajach, oferujemy największy wybór różnorodnych pobytów SPA i wellness oraz urlopów zdrowotnych. Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie, swojego zdrowia i dobrego samopoczucia to doskonały wybór.

  • Gwarancja najlepszej ceny

Wypoczynek, ruch i odżywianie są głównymi czynnikami szczęśliwego i zdrowego życia do późnej starości. Gwarantujemy nie tylko wyśmienity stosunek jakości do ceny, ale również cenę najniższą.

  • 99% zadowolonych klientów

Jesteśmy wyjątkowo dumni z oceny Klientów. 99% naszych Klientów stwierdziło, że są zadowoleni z naszych usług oraz że poleciliby nas swoim przyjaciołom i znajomym. Zaufanie to jest dla nas zaszczytem i motywacją, by świadczyć jeszcze więcej usług wysokiej jakości. Dążymy do tego, by w przyszłości jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych Klientów.

  • 40 lat doświadczenia

Od 40 lat jesteśmy wiodącym organizatorem urlopów zdrowotnych i pobytów SPA. Dzięki bogatemu doświadczeniu i długoletniej współpracy z naszymi partnerami, wiemy co jest najważniejsze podczas urlopu.

  • Najlepsza jakość

Nasze hotele wybierane są bardzo starannie, zgodnie z surowymi kryteriami jakości, aby zaoferować Tobie to co najlepsze!

  • Bezpieczeństwo

Posiadamy certyfikat TÜV Rheinland i miano Trusted Shop, gdyż Twoje bezpieczeństwo i pewność transakcji są dla nas najważniejsze. Poza tym, nasza strona internetowa jest szyfrowana za pomocą protokołu SSL, dzieki czemu Twoje dane są zawsze chronione.

  • Innowacyjność

Zawsze podążamy zgodnie z najnowszymi trendami, aby móc dopasować ofertę do indywidualnych życzeń naszych klientów. Nie bez powodu w roku 2014 zostalismy wybrani “Najbardziej innowacyjnym biurem podróży” zajmującym się organizowaniem wycieczek zdrowotnych.