IV STOPIEŃ PROMOCJI NA LETNIE CITY BREAKI

OFERTA KWIECIEŃ 2020 r. – PAŹDZIERNIK 2020 r.

 

  • Zniżka w wysokości 100 zł/os

  • Dla Uczestników Programu City Fun – dodatkowe 50 zł/os zniżki (łączna zniżka 300 zł/os) oraz gwarancja miejsc obok siebie (na lotach Ryanairem)

     

Ilość miejsc w promocji jest ograniczona, po wyczerpaniu miejsc z promocji, wycieczka będzie sprzedawana w cenie katalogowej.

Podane ceny zawierają już zniżkę. Przedstawione terminy w ofertówkach są terminami przykładowymi.


City Break – więcej niż weekend!

Jeśli poszukujecie alternatywy dla długich, klasycznych wyjazdów zagranicznych lub, ze względu na liczne obowiązki, w ciągu tygodnia nie jest Wam łatwo wygospodarować więcej wolnego czasu na turystyczne wojaże – mamy ofertę specjalnie dla Was!

City Break to idealne rozwiązanie na aktywne zwiedzanie najpiękniejszych miast w całej Europie – świetna przerwa w trakcie tygodnia pełnego obowiązków. Maksymalne wykorzystanie czasu w ciągu weekendu, najbardziej efektywny dojazd do miejsca docelowego (często z wykorzystaniem tanich linii lotniczych umożliwiających wylot na City Break z mniejszych portów lotniczych), zakwaterowanie w bezpośredniej bliskości wszystkich istotnych punktów w planie zwiedzania oraz dokonanie za Was wszelkich niezbędnych formalności – to właśnie oferujemy w ofercie City Break!

Oferujemy pełną organizację wyjazdu, staramy się też dostosować do indywidualnych oczekiwań. Korzystamy z usług zarówno dużych hoteli, jak i mniejszych ośrodków, dokładając wszelkich starań, aby wyjazd na City Break był maksymalnie satysfakcjonujący dla naszych Klientów.


Ofertówki przedstawiają przykładowe miejscowości wylotów oraz terminy. Możliwe wyloty z innych miejscowość i w innych terminach.

Kliknij w ofertówkę i przejdź do opisu pełnej oferty! i rezerwuj bezpośrednio ze strony!

A jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?

Napisz do mnie