Organizacja egzotycznych ślubów i podróży poślubnych

 

„Małżeństwo jest jak podróż w nieznane. Wiadomo, skąd i kiedy się wyjeżdża, ale nie wiadomo, kiedy i dokąd się dojedzie”
– Jan Koprowski

Egzotyczne śluby za granicą to oryginalna i bardzo romantyczna forma przypieczętowania miłości, która dzięki przygotowanym poniżej ofertom będzie znacznie łatwiejsza i tańsza w realizacji niż tradycyjne huczne polskie wesele.

Zorganizować wesele za granicą? Taka wizja może przerażać. Pomogę Wam jednak załatwić wszelkie formalności, dopilnuję, byście odpowiednio wcześnie przygotowali potrzebne dokumenty i zaświadczenia. Każda propozycja poniżej zapewnia także opiekę polskojęzycznego asystenta, który będzie Wam towarzyszył przed, w trakcie i po ceremonii, abyście mieli pewność, że wszystko przebiega zgodnie z planem. W Waszych rękach jest jedynie wybranie egzotycznego miejsca, w którym oboje chcielibyście sobie powiedzieć „tak” – organizacja całej imprezy to zadanie dla nas.

Egzotyczny ślub na Bali, by wyznać sobie miłość w otoczeniu oszałamiająco pięknej zieleni i błękitu nieba czy roztańczone wesele na Zanzibarze, które na zawsze zapisze się wyraźnymi kolorami w Waszej pamięci? Dla tych którzy nie chcieliby rezygnować ani z rajskich plaż, ani z zanurzonych w lasach gór pozostaje mi zaproponować ślub na Hawajach. Zorganizowanie takiego wesela za granicą to równocześnie niepowtarzalna szansa na wyprawę życia i niezapomnianą podróż poślubną.

W 2010 roku nad brzegiem oceanu indyjskiego na wyspie Zanzibar w Tanzanii sama wzięłam ślub konkordatowy i była to najlepsza decyzja w moim życiu!!!

Dlatego z własnego doświadczenia pragnę wszystkim polecić zorganizowanie takiej egzotycznej formy zawarcia związku małżeńskiego za granicą, aby najpiękniejsza chwila w Naszym życiu, odbyła się w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie 🙂

 


Każda oferta ślubna tworzona jest indywidualnie

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów

Napisz do mnie


Po zakupie oferty oferuje bezpłatną pomoc w:

  • przygotowaniu dokumentów i ich tłumaczeniu przez tłumacza przysięgłego;
  • informacji na temat parkingu (ewentualna rezerwacja miejsca) koło lotniska lub inne propozycje dotarcia na lotnisko
  • informacji na temat wszelkich formalności (w tym szczepienia, wizy itp)
  • informacji praktycznych (co spakować, o czy nie zapomnieć)